Zmiany w Gmail’u

#stronywwwzamosc #AMP #Google #Gmail #GSuite

Zmiany w Gmail’u

Google „ożywia” od dawna znaną nam pocztę e-mail, by stała się bardziej interaktywna. Trudno to nazwać szokiem ale zmiany będą pozytywnie zaskakujące.

Dynamiczny e-mail działa na zasadzie aplikacji webowej AMP co daje nam szereg możliwości jej użytkowania. Przykładem tego jest brak ograniczeń działania Usera wyłącznie do podania wiadomości dalej czy ewentualnie przeniesienia jej do innej, wybranej części skrzynki. Wspomniana wiadomość sama się aktualizuje bez konieczności wysyłania następnych.

Działanie AMP umożliwia przekształcenie się e-maila w styl czatu gdzie nie trzeba będzie cytować uprzednio wysłanej treści a wielowątkowość stanie się bardziej czytelna. Daje to nam również łatwiej wyszukać daną treść wiadomości która nas interesuje a dynamiczne e-maile będą chronione zabezpieczeniami.

Zaktualizowany Gmail już jest dostępny na biurka naszych komputerów a support dla appek mobilnych ma być wprowadzone za jakiś czas, natomiast klienci G-Suite będą mieli możliwość użytkowania za kilka dni.

error: Treść prawnie chroniona!
Skip to content